تبلیغات
بیمه پارسیان - بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه پارسیان

دنیا دنیا ارامش بیمه پارسیان

 

بیمه عمر و سرمایه گذاری

 

نوع مطلب :بیمه عمر و سرمایه گذاری ،

نوشته شده توسط:شهریار نظری

آیا تا بحال برای تامین مالی ایام بازنشستگی فكر كرده‌اید؟ آیا مایل نیستید علاوه بر حقوق بازنسشتگی و پاداشهای پایان خدمت، سرمایه یا مستمری به عنوان مكمل آن داشته باشید؟ برای تامین آتیه فرزندانتان و فراهم آوردن سرمایه‌ای مناسب برای آنان چه برنامه‌ای دارید؟

برای كاهش تبعات ناگوار حوادث و اتفاقات چه برنامه‌ای دارید؟ آیا می‌دانید درمان بیماریهای صعب العلاج چه مخارج سنگینی دارد؟

قطعا بارها به این موضوعات فكر كرده‌اید و معمولا تلاش می‌كنید تا با پس‌انداز مبالغ مختلف، پشتوانه مالی مناسبی برای خود و خانواده فراهم كنید اما همواره نگران آن هستید كه با وجود تورم ارزش پس‌اندازها كاهش خواهد یافت. برای حفظ ارزش پس‌اندازهای خود چه راه‌حلی دارید؟

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان این امكان را برای شما فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌های بیمه‌ای و كاهش تبعات سنگین حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی، امكان سرمایه‌گذاری حق‌بیمه‌های پرداختی فراهم  گردد تا بدین ترتیب ضمن حفظ قدرت خرید پس‌اندازها، سرمایه‌ای مطمئن و مناسب برای استفاده شما و یا دیگر اعضای خانواده تشكیل گردد.

ضمنا بیمه پارسیان آمادگی خود را جهت مذاكره و ارائه بیمه عمروسرمایه‌گذاری به عنوان محصول ممتاز خود به بصورت جمعی به كاركنان سازمانها اعلام می‌دارد. انعقاد قرارداد بصورت جمعی دارای مزایا و تخفیفات خاصی است كه برای اطلاع از این مزایا می‌توانید با واحد عمر انفرادی شركت بیمه پارسیان و یا نمایندگیهای بیمه پارسیان در سراسر كشور تماس حاصل فرمایید.

بیمه عمروسرمایه‌گذاری چیست؟

شما بر پایه نیازهای خود و خانواده، در ابتدا، میزان سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب می‌كنید و با توجه به  توان مالی خود، مبالغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را برمی‌گزینید. حق بیمه‌های پرداختی شما پس از كسر حق بیمه لازم برای پوشش فوت و پوششهای اضافی، به اندوخته سرمایه‌گذاری شما افزوده می‌شود.

بیمه پارسیان حق بیمه‌های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمینی در اندوخته‌های شما انباشته می‌نماید. این اندوخته، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه‌ها و سود آنها، افزایش یافته و پس‌اندازی مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه‌های آینده شما خواهد بود.

در پایان مدت بیمه، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری و سود آن به اضافه مبالغ اضافی سود مشاركت در منافع به شما پرداخت می‌شود. در صورت فوت شما در خلال مدت بیمه نیز، سرمایه تعیین شده به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری در هر زمان به بازماندگان یا افرادی كه قبلا تعیین كرده‌اید، پرداخت خواهد شد.

v      مزایای متعدد این بیمه‌نامه برای شما:

·    بهره‌مندی از پوشش‌های بیمه‌ای از بدو تولد

·    استفاده از مزایای بیمه‌نامه برای 5 تا 30 سال

·    تعیین حق‌بیمه، نحوه پرداخت آن و سرمایه بیمه‌ای به انتخاب شما:

 

نحوه پرداخت حق‌بیمه

ماهانه

سه‌ماهه

شش‌ماهه

سالانه

حداقل حق‌بیمه (ریال)

300,000

750,000

1,200,000

2,000,000

 

·    تخصیص سود تضمینی سالانه 15% بصورت روزشمار به اندوخته سرمایه‌گذاری

·    بهره‌مندی از سود مشاركت در منافع: علاوه بر اعطای سود تضمینی به حق‌بیمه‌های شما، ما در شركت بیمه پارسیان با توان سرمایه‌گذاری بالا و به كارگیری كارشناسان مجرب در این امر شما را در حداقل 85% منافع مازاد بر سود تضمینی حاصل از سرمایه‌گذاریهای انجام شده سهیم می‌كنیم. لازم به ذكر است میزان بازدهی سرمایه‌گذاری‌های انجام شده شرکت پارسیان از محل ذخایر بیمه‌نامه‌های عمر در سال 1388، برابر با 24% بوده است.

·    میزان حق بیمه و سرمایه بیمه‌ای به انتخاب شما می‌تواند:

-     ثابت باقی بماند.

-     برای كاهش اثرات تورمی، سالانه با نرخ منظمی افزایش یابد.

-     در طول قرارداد منطبق با شرایط اقتصادی و مالی شما افزایش یا كاهش یابد.

 

v      استفاده از موجودی اندوخته بیمه‌نامه از انتهای سال دوم:

·    امكان برداشت از اندوخته بیمه‌نامه برای رفع بخشی از نیازهای مالی

زمان برداشت از اندوخته

از انتهای سال دوم

از انتهای سال ششم

حداكثر میزان برداشت

تا 50% ارزش اندوخته

تا 90% ارزش اندوخته

·    دریافت وام، بدون ضامن و وثیقه از بیمه پارسیان تا سقف 90% ارزش بازخریدی بیمه‌نامه

 

v      دیگر پوششهای این بیمه‌نامه عبارتند از:

·    كمك هزینه درمانی برای انواع سرطانها، سكته قلبی و مغزی، عمل باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن تا سقف 200 میلیون ریال

·    دریافت سرمایه تا 4برابر سرمایه اصلی قرارداد درصورت فوت براثرحادثه

·    ادامه پوشش بیمه‌ای در صورت ازکارافتادگی و معافیت از پرداخت حق‌بیمه پوشش ها و هزینه ها

 

v      مزایای منحصربفرد بیمه عمروسرمایه‌گذاری پارسیان عبارتند از:

·    محاسبه سود به صورت روزشمار

در این حالت در هر زمان از سال بیمه‌ای كه بیمه‌نامه به دلیل بازخرید یا فوت اتمام یابد، سود اندوخته سرمایه‌گذاری و پرداختهای در خلال آن سال به صورت روز شمار به اندوخته اختصاص یافته و به استفاده‌كنندگان پرداخت می‌گردد. لازم به ذكر است كه عدم پرداخت سود روز شمار به موجودی اندوخته باعث می‌شود كه استفاده‌كنندگان به طور متوسط از 10% منافع اندوخته محروم گردند كه این امر در بیمه‌نامه عمروسرمایه‌گذاری پارسیان پوشش داده شده است.

 

·    دریافت سود تشویقی در صورت پرداخت حق‌بیمه زودتر از تاریخ سررسید

در این حالت در صورتی که حق بیمه قبل از سر رسید پرداخت شود, علاوه بر سود تضمینی به نسبت روزهایی که حق بیمه زودتر واریز شده سود بیشتری پرداخت خواهد شد.

 

·    عدم وجود جریمه دیركرد در پرداخت حق‌بیمه

در صورتی که حق‌بیمه‌ها دیرتر از سررسید پرداخت گردد، از همان روزی که پرداخت صورت گرفته به حق بیمه سود تعلق خواهد گرفت و جریمه‌ای بابت دیركرد تعلق نخواهد گرفت. به علاوه تا زمانی كه بیمه‌نامه دارای ذخیره است پوششهای فوت و اضافی به قوت خود باقی خواهند بود و بیمه‌گذار می‌تواند اقساط خود را ادامه دهد.

 

·    امكان تغییر تمام شرایط بیمه‌نامه از جمله میزان و نحوه پرداخت، پوششهای بیمه‌ای، ... در حین قرارداد

·    عدم تعلیق بیمه‌نامه در صورت تاخیر در پرداخت حق بیمه و داشتن ارزش بازخریدی

 

v      برخی از  معافیتهای ناشی از خرید این بیمه‌نامه:

·    معافیت سرمایه دریافتی از پرداخت مالیات بر درآمد

·    معافیت از قوانین انحصار وراثت

·    مصون بودن سرمایه بیمه از ادعای طلبكاران